Ludnica u Engleskoj: Liverpool vodio sa 3:1, a na kraju izgubio (VIDEO)

Fudbaleri Bournemoutha savladali su danas Liverpool u okviru 14. kola engleske Premier lige sa nevjerovatnih 4:3.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, a nakon 22 minute igre vodili su sa sigurnih 2:0. Prvo je Mane pogodio za 0:1, a samo dvije minute kasnije Origi je udvostručio prednost.

U drugom poluvremenu prava ludnica. Wilson je u 56. minuti s penala smanjio na 2:1, da bi Can u 64. minuti povisio na 3:1.

Međutim, Bournemouth je u samo dvije minute postigao dva gola. Fraser i Cook su šokirali izabranike Jurgena Kloppa i donijeli veliku radost domaćinu.

A onda šlag na kraju. Bournemouth u nadoknadi dolazi do velike pobjede, a gol za 4:3 postigao je Ake.