Messi iz štucne izvukao tabletu i progutao je u toku utakmice protiv Olympiakosa

Nogometaši Barcelone slavili su protiv Olympiakosa u utakmici 3. kola grupne faze Lige prvaka, a kamere na stadionu Camp Nou snimile su vrlo zanimljiv detalj u desetoj minuti susreta.

Naime, Argentinac Lionel Messi u pomenutoj minuti je izvukao tabletu iz štucne, koju je odmah progutao, a katalonski Sport saznaje kako je riječ o tableti glukoze.

Novinari ovog lista dodaju kako je najbolje vrijeme za uzimanje ove tablete u prvih 15 minuta susreta, kada mišići kod nogometaša osjećaju početni napor, a ovakve tablete uzimaju se prilikom zagrijavanja ili uoči početka utakmice.

Podsjećamo, Barcelona je slavila rezultatom 3:1 protiv grčkog tima, a golove za pobjedu Katalonaca postigli su Messi, Digne i Nikolaou koji je postigao autogol.

Nakon tri odigrana meča grupne faze Lige prvaka Barcelona ima devet osvojenih bodova, a u dosadašnjem toku najelitnijeg nogometnog takmičenja u Evropi Lionel Messi postigao je tri pogotka i upisao jednu asistenciju.