“Ja sam ga uparkirala, a vi ga sada vadite kako god znate”
Čitateljica 24 sata.hr kaže kako je fotografiju snimila u subotu u 7.20 sati u Vežici, prije nego što je stigla policija. Vozačicu nije vidjela. Auto je ulubljen, oštećeni su i zaštitni stupići. Mislila sam da se netko mlađi ‘zabunio’, nakon burne noći ili nešto takvo, ali kolegica mi je rekla da je za volanom zapravo…