Ludost ili zdravlje: Bebe im spavaju na -30, roditelji uvjereni: “To je zdravo”
Svakodnevna rutina roditelja u Nordijskim zemljama mnoge će šokirati. Naime, svoju djecu ostavljaju da spavaju napolju na vrlo niskim temperaturama jer je to, tvrde, jako zdravo. Ispred kafića i trgovina u Kopenhagenu, Stokholmu i drugim gradovima sjevera često se mogu vidjeti redovi dječjih kolica u kojima spavaju bebe. – Mislim da je to jako korisno…