Objavljen spot: Ovako izgleda kada Željko i Tony udruže snage (VIDEO)
Video je sniman u Domu sindikata u Beogradu, a prema prvim reakcijama publika je itetako zadovoljna. Zagrepčanin Luka Bulić je tekstopisac, dok je Joksimović bio zadužen za muziku i aranžman. U fokusu su obojica pjevača koja sjede za klavirima na bini, a okolo njih se nalaze muzičari.