Otkrila kako se živi u Norveškoj: Voda je besplatna, saobraćaj besprekoran, a na računima nema minusa!
Ivana Peleh već šest mjeseci živi u Norveškoj, tačnije u Oslu, gdje je poslije fakulteta odlučila da potraži svoju sreću. Iz Hrvatske je emigrirala, doduše, zbog ljubavi, a ne zbog ekonomskih i egzistencijalnih razloga. Ovo su njena iskustva: “Naš prvi susret s Oslom bio je početkom 2014. kad smo odlučili da proslavimo Novu godinu kod…