Da li je Messi zaista “vanzemaljac” (VIDEO)

Nedjeljni El Clasico ponudio je jednu od najboljih utakmica kojoj je fudbalska javnost mogla svjedočiti u posljednje vrijeme.

Posebno je bilo zanimljivo u finišu meča, kada je Leo Messi odlučio utakmicu u posljednjim minutama sjajnim pogotkom.

Lionel Messi nakon pobjedničkog gola Real Madridu (3:2) u sudačkoj nadoknadi El Clasica potrčao je prema korner zastavici, skinuo dres i razvio ga prema navijačima domaćeg kluba.

Španjolski mediji tvrde da je to učinio kako bi isprovocirao realovce, ali uspio je zbuniti nogometne obožavatelje diljem svijeta te pokrenuti raspravu na društvenim mrežama.

Vješti fotoreporter uhvatio ga je u trenutku kad je pustio jednu stranu dresa i slavodobitnički podigao prst u zrak, tako da se na fotografiji čini kako Messijev dres levitira.

“On je doista magičan”, “kako je ovo moguće?!”, “Sad je jasno, Messi je stvarno izvanzemaljac”, samo su neki od komentara na društvenim mrežama. da je Leo Messi odlučio utakmicu u posljednjim minutama sjajnim pogotkom.