LUDNICA U AMERICI: Usred utakmice dva navijača pokušali da se probiju do Zlatana Ibrahimovića, pogledajte kako su završili… (VIDEO)

Uzbuđenja smo vidjeli tek u posljednjih desetak minuta kada smo vidjeli sve golove. Domaći su poveli u 79. minuti preko Bassetta, ali samo tri minute kasnije Galaxy je poravnao na 1:1 preko Gonzaleza.

Međutim, u 85. minuti sudija je svirao penal za Colorado što je izazvalo veliko nezadovoljstvo gostujućeg tabora. No, sudija nije promijenio odluku iako je mogao tražiti i pomoć VAR-a. Na kraju Mezquida je bio siguran i pogodio je za konačnih 2:1.

Nevjerovatnu scenu vidjeli smo na kraju utakmice kada su dvojica navijača uspjela utrčati na teren. Jedan od njih je htio da dođe do Ibrahimovića i baš kada je to uspio okliznuo se i samo pao pored Ibre.

Drugi je nekako uspio barem da se rukuje s legendarnim napadačem, ali su članovi osiguranja okspresno i odlično reagovali, te ih brzo uklonuli s terena.