Lyon, Chambly, Lens i Caen se plasirali u četvrtfinale

Lyon, Chambly, Lens i Caen su se večeras plasirali u četvrtfinale Kupa Francuske.

Lyon je slavio na gostovanju u Montpellieru rezultatom 2:1 pogocima Corneta (13.) i Fekira (penal 27.), dok je pogodak za domaćina postigao Ikone (22.).

Pogodak za prolaz dalje trećeligaša Chamblyja protiv četvrtoligaša Granvillea (1:0) postigao je Doucoure u 51. minuti, a istim rezultatom drugoligaš Lens je savladao prvoligaša Troyes (Lopez 70.).

U prvoligaškom duelu Caen je slavio u gostima kod Metza nakon penala. Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1, a potom su oba tima postigla još po jedan pogodak u produžecima, te se pristupilo izvođenju penala gdje su gosti slavili rezultatom 3:2.

Ranije su se u četvrtfinale plasirali Marseille, PSG i Les Herbiers, dok se sutra igra duel između Grenoblea i Strasbourga (21 sat).