Ova situacija postala hit na internetu: Sa utakmice u kojoj je Chelsea savladao United (VIDEO)

Chelsea je danas na Stamford Bridgeu upisao još jednu veoma bitnu pobjedu u Premier ligi. U susretu 32. kola domaće lige savladao je Manchester United rezultatom 1:0.

Jedini strijelac na utakmici bio je Eden Hazard u 38. minuti na asistenciju Oscara.

Ono što je obišlo Internet je reakcija Davida de Gee na udarac Waynea Rooneyja iz treće minute. Lopta je otišla iza gola i zatresla mrežu, a golman Uniteda je pomislio da je lopta zatresa unutrašnji dio mreže te da je Englez postigao pogodak, no kasnije je shvatio da je njegova reakcija bila uzaludna.

Chelsea se trenutno nalazi na prvom mjestu Premier lige sa 73 osvojena boda, dok je United treći sa 65 osvojenih bodova