PSG nezaustavljiv na startu nove sezone

Fudbaleri Paris Saint-Germaina i nakon 4. kola francuske Ligue 1 zadržali su maksimalan učinak pošto su večeras na Parku Prinčeva s 3:0 savladali St. Etienne.

Domaći su poveli golom Edinsona Cavanija u 20. minuti, a urugvajski napadač bio je siguran izvođač najstrožije kazne koju je prethodno izborio.

Nakon što je prvo poluvrijeme okončano minimalnim vodstvo Svetaca, šest minuta igre u nastavku bilo je dovoljno domaćem sastavu da udvostruči prednost. Asistenciju Marquinhosa na najbolji mogući način iskoristio je njegov zemljak Thiago Motta.

Konačnih 3:0 drugim golom na susretu postavio je Cavani nakon što je loptu petom pospremio u mrežu protivnika poslije odličnog progravanja Belgijanca Meuniera u 89. minuti.