Ronaldo razočaro kladioničare: Zvijezde Reala se za zvižduke ”iskupile” sa dva gola (VIDEO)

Nakon sramotnog poraza (0:4) od Atletica i rođendanske zabave ponajviše trener Carlo Ancelotti, a zatim i prve zvijezde ekipe Iker Casillas, Gareth Bale i Cristiano Ronaldo su dočekani zvižducima.

Na terenu poprilično nezanimljiva fudbalska predstava. Los Blancosima je bio dovoljan po jedan gol u oba poluvremena za 19. ovosezonsku pobjedu u Primeri.

Prvu priliku na meču imao je Bale kada je snažnim udarcem sa 20-ak metara pogodio prečku. Real je poveo četiri minute poslije. Lijep gol je postigao Isco.

U nastavku aktuelni prvak Evrope i svijeta je mrežu zastresao iz prve prave akcije. Ronaldo je asistirao Karimu Benzemi za 2:0 kada je bilo riješeno pitanje pobjednika.

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin na terenu stadiona Santiago Bernabeu je proveo posljednjih 15 minuta.