Ronaldo se “naljutio”, pa se naklonio publici pri izlasku (VIDEO)

Cristiano Ronaldo zasjao je u pobjedi njegovog Portugala u Sjevernoj Irskoj, a osim šest golova (2:4) isključena su i trojica igrača.

Portugal je poveo u 21. minuti golom Brune Alvesa, 15 minuta kasnije McAuley je izjednačio, a već do poluvremena gosti su ostali s igračem manje nakon isključenja Heldera Postige u 43. minuti.

Nakon sedam minuta u drugom dijelu Ward je zabio za vodstvo domaćih od 2:1.

U 61. minutu i Sjeverna Irska ostala je s deset igrača, isključen je Brunt.

A, onda se naljutio Cristiano Ronaldo, i za šesnaest minuta napunio mrežu Sjevernoiraca (u 68., 77. i 83. minuti) zabivši im tri gola.

U 90. minutu izašao je iz igre, uz naklon publici.

Domaći su u 80. minutu ostali bez još jednog igrača, isključen je i Kyle Lafferty.

Pobjedom u Sjevernoj Irskoj, Portugal se vratio na čelo tabele u Grupi F. Rusi, koji su jučer dobili Luksemburg s 4-1, sada imaju dva boda manje.