Suarez s dva sjajna gola donio Barceloni preokret protiv Intera

Inter je sjajno u┼íao u utakmicu. Rano je poveo, a potom imao jo┼í nekoliko prilika, me─Ĺutim ┼ípanski prvak je u nastavku me─Źa okrenuo rezultat preko sjajnog Urugvajca Luisa Suareza.

Talijanski sastav je ┼íokirao Camp Nou ve─ç u drugoj minuti kada je Lautaro Martinez zabio za goste. Nakon pogre┼íke Busquetsa na sredini terena, lopta je stigla do Martineza koji je bio br┼żi od Lengleta i zabio za 1-0. Martinez je imao sjajnu priliku za 2-0 u 37. minuti, ali je njegov udarac glavom obranio Marc-Andre Ter-Stegen.

Barca je izjedna─Źila u 58. minuti sjajnim pogotkom Luisa Suareza koji je sa 16 metara volejem rasparao mre┼żu Handanovi─Źa. Isti je igra─Ź u 84. minuti na asistenciju Lea Messija preokrenuo rezultat donijev┼íi Kataloncima prvu pobjedu u grupi.

Borussia slavila u Pragu

U drugom me─Źu iz ove grupe Borussija Dortmund je na gostovanju pobijedila pra┼íku Slaviju sa 2-0. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Achraf Hakimi koji se upisao me─Ĺu strijelce u 35. i 89. minuti.

Marokanski brani─Ź, koji je u Dortmund stigao u julu pro┼íle godine na dvogodi┼ínju posudbu iz Real Madrida, je zabio oba gola nakon brzih kontri njema─Źkog sastava.

Na tabeli vode Borussija i Barcelona sa po ─Źetiri boda, dok Slavija i Inter imaju po bod.