SVE SAM: Nove čarolije Lea Messija (VIDEO)

Napadač Barcelone je u susretu 12. kola Primere protiv Celte pokazao vanserijsku klasu postigavši het-trik za 48 minuta igre.

Messi je Barceloni donio prednost iz penala u 23. minutu, da bi u 41. zaradio neopravdano žuti karton jer je prije stigao do lopte od protivničkog igrača. Sudija je dosudio faul, a Celta je golom Lucasa Olaze iz slobodnog udarca izjednačila.

Uslijedila je magija, prvo je Messi u nadoknadi prvog poluvremena iz slobodnog udarca postigao gol za 2:1, a u trećem minutu drugog poluvremena, takođe iz slobodnog udarca još jednom je zatresao mrežu.

Kao iz penala, to izgleda tako jednostavno kad to radi Lionel Messi.

Konačan rezultat postavio je Sergio Busquets u 85. minutu prvim golom u sezoni.

Ekipa Ernestea Valverdea trijumfom je ostala na prvoj poziciji tabele sa 25 bodova, koliko ima i madridski Real. Tim iz Viga je 19. sa devet poena.