Veliki derbi između Intera i Juventusa završen bez pobjednika (VIDEO)

U okviru trećeg kola italijanske Serie A odigran je veliki derbi na Meazzi između Intera i Juventusa, a utakmica je završena rezultatom 1:1.

[youtube]Nr3Y23Kbs20[/youtube]
[youtube]Ni693hFhfQ0[/youtube]
Prvo poluvrijeme ponudilo je opreznu igru na obje strane, pa se na odmor možda i očekivano otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu postignuta su dva pogotka, po jedan na obje strane. Najprije je Inter došao u prednost u 74.minuti kada je na sjajnu asistenciju Rickya Alvareza pogodio Icardi i donio domaće u vodstvo.

Ipak, radost domaćih navijača trajala je samo dvije minute, jer je Juventus ekspresno izjednačio već u 76.minuti, kada je sjajnu akciju Stare Dame u gol pretvorio Arturo Vidal i poravnao rezultat.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, pa su obje ekipe prvi put u ovoj sezoni remizirale. Prije ovog kola i Inter i Juventus imali su po dvjie pobjede iz dva odigrana kola.