Balotelli nevidljiv protiv Napolija, ali ponovo se nakon meča samo o njemu priča

Francuska Nica ispala je od Napolija u play-offu Lige prvaka.

Francuzi su i na svom terenu poraženi od italijanskog tima sa 2:0 i igrat će grupnu fazu Evropske lige.

U centru kontroverze bio je Mario Balotelli, poslije još jedne blijede partije i skandala na startu drugog poluvremena.

Italijanski napadač je zaboravio da prije izlaska na teren skine sa sebe nakit, pa je po nalogu sudije bio pored terena i pokušavao da ga pokrije, dok su njegovi igrači primali gol od Callejona.

Trener Nice Lucien Favre nije želio komentarisati nastup kontroverznog centarfora, uz konstataciju da je imao negativan utjecaj na ekipu. Zamijenio ga je u 77. minuti.

– Ne znam šta se tamo dešavalo, vidio sam samo Balotellija i četvrtog sudiju. Ne želim da komentarišem njegov nastup – rekao je Favre nakn meča, pa dodao:

– Bio je loš, imao je negativan utjecaj na ekipu i trebalo je da ga zamijenim još ranije. Moram biti iskren kad pričam sa vama, ovo je bila veoma loša predstava.