Galatasaray i Antalyaspor remizirali, Drogba pogodio za remi

Prva utakmica četvrtog kola Turske lige odigrana je između Galatasaraya i Antalyaspora, a utakmica je završena rezultatom 1:1.

Favoriti nisu pružili partiju kakva se očekivala, pa je Drogba morao spašavati barem bod u drugom poluvremenu.

Naime, gosti su poveli pogotkom Tita u 20.minuti susreta. Ofanziva Galate se povećala, ali domaći nisu uspjeli stići rezultat do kraja prvog poluvremena.

Početkom drugog dijela utakmice novi presing Galate, ali gosti su se sjajno branili. Ipak, u 75.minuti susreta DIdier Drogba postiže izjednačujući pogodak i spašava Galatasaray od sramote i prvog poraza.Do kraja susreta je ostalo 1:1.

Galatasaray je uputio čak 26 udaraca na gol protivnika, dok su gosti šutirali 10 puta. Galatasarayu je ovo treći remi zaredom, a pored tri remija imaju i jednu pobjedu.