Ibrahimović ušao s klupe i osigurao Unitedu 1/4 finale FA cupa (VIDEO)

Manchester United nakon preokreta savladao je Blackburn i plasirao se u 1/4 finale FA cupa.

Domaća ekipa nakon uvodnog ispitivanja snaga prva je stigla u prednost, a strijelac pogotka bio je Graham u 17. minuti nakon što je iskoristio sjajnu asistenciju Emnesa i savladao golmana Crvenih đavola za vodstvo svoje ekipe.

Ipak, slavlje domaćih navijača nije dugo trajalo jer je Rashford u 27. minuti iskoristio fenomenalno dodavanje Mkhitaryana nakon čega je zaobišao golmana i postigao gol za poravnanje rezultata.

Manchester United u drugom poluvremenu ubacio je u brzinu više, a dokaz da Jose Mourinho nije želio još jedan dodatni meč na Old Traffordu bila je 62. minuta kada su na terenu u ekipi Manchester Uniteda ušli Zlatan Ibrahimović i Paul Pogba, koji su nakon samo desetak minuta na terenu napravili razliku.

Igrala se 75. minuta kada je Pogba poslao jedan dubinski pas koji je Ibrahimovića izbacio u situaciju jedan na jedan sa golmanom domaćih, a bivši napadač PSG-a nije imao previše problema i postigao je gol za 1:2, što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat.

B—M__1—2 by mediabh