Incident: Golman Bayerna udario Vedada Ibiševića, bh. napadač mu “odgovorio” (VIDEO)

Nedjeljnji derbi 21. kola Bundeslige između Herthe i Bayerna završen je bez pobjednika 1:1.

Berlinski klub poveo je golom reprezentativca BiH Vedada Ibiševića u 21. minuti, ali je bez pobjede ostao u 96. minuti kada je Robert Lewandowski izjednačio na 1:1.

Nakon izjednačujućeg gola došlo je do koškanja između igrača obje ekipe, a u incidentu je učestvovao i Ibišević.

Vedator se sukobio s golmanom gostujućeg tima Manuelom Neureom. Čuvar mreže Bavaraca udario je BiH napadača, koji mu nije ostao dužan, te je “odgovorio silom“.

Najzanimljivije detalje, golove sa utakmice i incident možete pogledati u video prilogu

All Goals & highlights – Hertha Berlin 1-1… by footballTV