Moćna Barca gazi sve pred sobom, Messijeva 4 gola!

Barcelona nastavlja s uvjerljivim igrama na početku nove sezone Primere, u petom kolu na Nou Campu su s 6:1 dobili Eibar.

Još je jednom oduševio Messi, ali i Brazilac Paulinho, čiji su transfer od 40 miliona eura ovog ljeta mnogi osporavali.

Katalonci su poveli u 20. minuti kada je za 1:0 s bijele tačke pogodio Messi. Na 2:0 je povisio Paulinho nakon ubacivanja Denisa Suareza u 38. minuti.

Suarez se sam upisao u strijelce u 53. minuti kada je pospremio jedan odbijanac. Gosti su gol nade zabili u 57. minuti preko Enricha, ali onda opet na scenu stupa Messi koji s dva gola u četiri minute donosi Barci 5:1.

Sjajnu večer Argentinac je na Nou Campu okrunio u 87. minuti kada je nakon asistencije Vidala zabio četvrti gol na utakmice.