Nakon golčine, Ronaldo je prišao Sarriju i rekao samo jednu riječ

Ronaldo je zabio sjajan gol iz slobodnog udarca, a to mu je bio prvi gol iz slobodnjaka otkad je 2018. godine došao iz Reala u Juventus.

Juve je jučer u 30. kolu Serie A pobijedio Torino 4:1 i pobjegao Laziju na sedam bodova prednosti jer su Rimljani sinoć kod kuće izgubili od Milana 0:3.

Juve je utakmicu riješio u prvih pola sata kad je vodio 2:0 golovima Dybale i Cuadrada. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena smanjio je Belotti iz penala, a pitanje pobjednika je riješio Cristiano Ronaldo u 61. minuti prije nego što je Djidji u 87. zabio autogol za 4:1.

Ronaldo je zabio sjajan gol iz slobodnog udarca, a to mu je bio prvi gol iz slobodnjaka otkad je 2018. godine došao iz Reala u Juventus. Portugalca je nakon utakmice pohvalio Maurizio Sarri koji je otkrio šta mu je Ronaldo rekao nakon što je zabio gol.

“Mislim da ga ti slobodnjaci nisu mučili dosad, ali je ipak nakon utakmice došao do mene i rekao mi jednu riječ – konačno”, rekao je Sarri.

Ronaldu je to bio 25. gol u sezoni. Portugalac je drugi strijelac Serie A s četiri gola manje od vodećeg Cire Immobila.