Banjalučki tamburaši novi album promovisali na šetalištu
Matine nastup je održan na šetalištu u Gospodskoj ulici te je veliki broj građana imao priliku zastati i na trenutak čuti melodije banjalučkih tamburaša, koji su na različitim takmičenjima osvajali brojne nagrade. Kako je najavljeno, ovo je tek prvi u nizu od nekoliko uličnih koncerata koje će tokom ljeta članovi Gradskog tamburaškog orkestra, pod vodstvom…