Kuper: Dijalog nadmašio očekivanja
On je u izjavi Tanjugu povodom godišnjice početka dijaloga naveo i da će se razgovori pregovaračkih timova Prištine i Beograda nastaviti i da ima “još dosta posla”. “Tokom godine u kojoj je vođen dijalog postigli smo sedam važnih sporazuma. To je dobro i mislim da smo nadmašili većinu očekivanja”, rekao je Kuper. On kaže da…