Povratak i gol Garetha Balea obilježili pobjedu Real Madrida (VIDEO)

Real Madrid slavio je protiv Espanyola rezultatom 2:0, a pobjedu ekipe iz Madrida obilježio je povratak Garetha Balea na teren koji je odmah postigao pogodak.

Domaći su puno bolje otvorili meč i pokušali već u prvom poluvremenu stići do prednost, međutim gosti iz Katalonije odoljevali su dobro te su držali ”nulu” sve do 33. minute.

Tada, nakon asistencije Isca bivši fudbaler Juventusa Alvaro Morata postiže pogodak i dovodi Kraljevski klub u vodstvo što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Real je pokušao i ovjeriti pobjedu, a Gareth Bale u igru je ušao u 71. minuti kada je zamijenio Moratu, da bi nakon samo desetak minuta na terenu iskoristio asistenciju Isca i pogodio za 2:0 za veliko slavlje Santiago Bernabeua koji je s velikim aplauzom dočekao povratak Velšanina.

Real Madrid tako je ostao na prvom mjestu s osvojena 52 boda, što je četiri boda više od Barcelone i minimalno jednu utakmicu manje.

R—E__2—0 by mediabh