Real Madrid je pregazio Galatasaraj! (VIDEO)

Galatasaraj trajao pola sata protiv Reala, Merengesi im spakovali šesticu u sred Istanbula.

isko_2Sjajna atmosfera u Istanbulu, pravi pakao sačekao je Real, domaćin agresivan bili su bolji u prvih pola sata, dve šanse je propustio Felipe Melo.

Iker Kasiljas nije imao sreće, posle dugo vremena starter, povredio se posle sudara sa Ramosom i morao Dijegu Lopezu da ustupi mesto. Sjajni Lopez je skinuo zicer Melu, a do poluvremena je Real poveo.

Isko je iskoristio grešku turske odbrane, sjajno je primio loptu i preciznim udarcem uz stativu je smestio u mrežu.

Da stvari budu još gore po Galatasaraj, povredio se Drogba, sudar sa Pepeom, izletelo mu je rame, pa se nije pojavio na terenu u nastavku.

Prvu šansu je imao Di Marija da duplira vođstvo, uzvratio je Bukar Jilmaz, ali fudbaleri Galatasaraja nastavljaju remiju promašaja.

Odmah je stigla nova kazna, greška Mela, Benzema sam ispred Muslere, Francuz ne prašta, Turci nokautirani.

Posle nešto više od sat, red je i na Kristijana, akcija Iska, iz peterca je Portugalac sproveo loptu u mrežu, 3:0. Par minuta kasnije još jednom Ronaldo, ponovo sa par metara, Turci grogirani…

Real ne veruje suzama, Benzema na asistenciju Ronalda povećava na 5:0, da bi na kraju i Galatasaraj desetak minuta pre kraja stigao do gola, Bulut je iskoristio centaršut sa leve strane i pogodio suprotan ugao Lopeza.

Ronaldo je stigao da upiše i het-trik, solo akcija i konačnih 1:6.