Rodrigez psovao majku Zidanu zbog izmjene

Realov Kolumbijac Hames Rodrigez rijetko dobija priliku da zaigra u startnoj postavi Kraljeva ove sezone.

Međutim, trener Reala Zinedin Zidan je odlučio da mu da priliku od prvog zvižduka na utakmici protiv Legana.

Međutim, Francuz nije ni slutio da će mu se Rodrigez “zahvaliti” prilikom izmjene u 73. minutu.

Zidan je 17 minuta prije kraja odlučio da u igru uvede Iska umjesto Kolumbijca, što Hamesu nikako nije odgovaralo.

On se ponio, u najmanju ruku, veoma nepristojno prema svom treneru. Psovao ga je i vrijeđao zbog zamjene, pišu Španski mediji.

“J***m ti majku! Nikad mi ne dopuštaš da odigram čitavu utakmicu”, navodno je opsovao Rodrigez.

Hames je izgleda pokupio neke loše manire od svog saigrača Kristijana Ronalda koji je nedavno takođe vrijeđao trenera.

Real je na kraju slavio protiv Legana rezultatom 4:2, a Rodrigez je upisao pogodak i asistenciju na toj utakmici.

Ipak, ako se navodi španskih medija ispostave kao tačni pitanje je kada će ponovo dobiti priliku da zaigra.