Sedam pobjeda u sedam utakmica, a trener nezadovoljan

Iako je u sezonu Barcelona startala s rekordnih sedam pobjeda u isto toliko utakmica, trener Gerardo Martino izrazio je određeno nezadovoljstvo.

Barcelona je u subotu slavila na gostovanju kod Almerije s 2-0 golovima Lionela Messija i Adriana, ali Martino je izrazio nezadovoljstvo igrom svoje momčadi u prvom poluvremenu.

– Nismo kontrolirali utakmicu u prvom poluvremenu. Imali smo puno netačnih dodavanja i izgubili smo puno lopti.

Drugo je poluvrijeme bilo skroz naše i dobro smo ga riješili Adrianovim golom – rekao je Martino.

– Igrali smo dobro jedno poluvrijeme i relativno drugo, ali moramo tražiti balans jer je ideja kontrolisati situaciju svih 90 minuta.

Nedostajalo nam je i kretanja kako bismo zadržali loptu i dali opciju igraču u posjedu”, dodao je trener Barcelone.