Sjajni Zlatan Ibrahimović het-trikom ponovo je pokazao svoju klasu (VIDEO)

Odbrana Toulousa imala je težak posao, a to je da sačuvaju sjajne napadače PSG-a, Mouru, Ibrahimovića i Lavezzija.

Upravo je Lavezzi iznudio penal, a krivac za to je Uroš Spajić koji je ‘nagrađen’ žutim kartonom. Siguran egzekutor bio je Zlatan Ibrahimović, na semaforu je pisalo 0:1 za ekipu PSG-a.

Međutim, do kraja poluvremena ekipa Toulousa je krenula malo žešće ka golu Parižana, da bi rezultat izjednačio sjajni Ben Jeder, koji igra u odličnoj formi.

Drugo poluvrijeme je počelo golom Parižana, na asistenciju Matuidija siguran je bio Lavezzi, ponovo je PSG vodio.

Igrao se 55. minut. U 68. minutu svi su vjerovali da je sve gotovo, imajući u vidu da je Ibrahimović uzeo stvar u svoje ruke, on je glavom pogodio gol golmana Bušea i povećao prednost na 1:3.

Međutim, nisu tako mislili fudbaleri Toulousa, tačnije Ben Jeder. On je ponovo pogodio mrežu ‘Svetaca’, samo 4 minuta nakon gola Ibrahimovića.

Ipak, sve nade Toulousa je ugasio fenomenalni Zlatan Ibrahimović, nakon promašenog penala u 89. minutu za konačnih 2:4.