Svirao penal na kraju meča i jedva izvukao ”živu glavu” (VIDEO)

U prvom poluvremenu ove utakmice nije bilo mnogo zanimljivosti na terenu, pa se na odomor otišlo rezultatom 0:0.

U drugo poluvrijeme gosti iz Argentine ulaze mnogo skonentriraniji i uspjevaju postići pogodak u 58. minutu susreta. Gosti su sve do kraja utakmice bili bolja ekipa na terenu, no nisu uspjeli doći do punog plijena.

Sudija ovog meča je utakmicu produžio na pet minuta, što je izazvalo dosta negodovanja sa klupe gostiju, ali da stvar bude gora, na samom kraj ususreta u 95. minuti sudac dosuđuje jedanaesterac u korist domaćina, poslije kojeg ekvadorska ekipa postiže gol, i postavlja konačan rezultat ovog meča, 1:1.

Sa samim zviždukom za kraj utakmice, rezervni igrači kao i igrači na terenu su grupno nasrnuli na sudac koji je zadobio nekoliko udaraca, no policija je veoma brzo reagovala i zaštitila sudiju.