Chelsea petardom ispratio najlošiju ekipu Premierlige (VIDEO)

Posljednjeplasirani sastav Premierlige igračima Maurizija Sarrija stigao je kao naručen da isperu gorak okus s gostovanja kod Bournemoutha. Ponovno je Sarrijevo povjerenje u vrhu napada dobio Gonzalo Higuain i odužio se s dva gola, u 16. i 69. minuti (oba puta mu je asistirao N’Golo Kante).

U međuvremenu je dva gola postigao i Eden Hazard (u 45. i 66. minuti), a konačnih 5:0 postavio je David Luiz u finišu utakmice.

Tottenham je ugostio Newcastle i svladao ga s 1:0, strijelac pobjedničkog pogotka bio je Heung-min Son u 83. minuti.

Od ostalih susreta izdvajamo onaj između Evertona i Wolverhamptona, gdje su gosti slavili s 3:1 i učvrstili se na sedmoj poziciji.

Brighton & Hove Albion i Watford su odigrali 0:0, Burnley i Southampton 1:1, dok je Crystal Palace u londonskom okršaju s 2:0 bio bolji od Fulhama.