Ronaldo sa dva gola odveo Real u finale Kupa (VIDEO)

Kraljevski je klub kod gradskog rivala došao s velikom prednošću od 3:0 te je praktički u prvom susretu osigurao prolazak u finale.

Ako su domaćini i imali kakvu takvu nadu da mogu doći do preokreta već u šestoj minuti gosti su riješili pitanje prvoga finalista. Isco je poslao jednu loptu prema Cristianu Ronaldu koji je srušen u šesnaestercu pa je sudac pokazao na bijelu tačku. Ronaldo je bio siguran te je doveo Real u vodstvo 1:0.

Priliku za izjednačenje domaćini su imali u 12. minuti, ali je Garcijin udarac zaustavila stativa. Samo četiri minute kasnije novi jedanaesterac za Real Madrid. Ovoga puta je srušen Gareth Bale, a još jednom je precizan Ronaldo.

Do odlaska na odmor Kraljevski je klub bez problema kontrolisao utakmicu i nije dopuštao domaćinima da ozbiljnije zaprijete.

Druga dionica susreta bilo je čisto odrađivanje posla, a trener Reala Carlo Ancelotti je već na poluvremenu u svlačionici ostavio Ramosa. Sedam minuta kasnije Aranzubia je odlično zaustavio novi Ronaldov pokušaj.

U 84. minuti Sosa je pokušao s ruba šesnaesterca, ali je Casillas zaustavio taj udarac. Bila je to ujedno i posljednja prilika na susretu u kojem je Real bez puno muke došao do finala u kojem će im se vrlo vjerojatno suprotstaviti Barcelona.