Strašan šut Cristiana Ronalda iz slobodnjaka (VIDEO)

Po jedan gol u svakom poluvremenu bio je dovoljan “kraljevskom klubu” da slomi domaćine.

U 22. minuti je dobitnik FIFA-ine Zlatne lopte za 2013. godinu Cristiano Ronaldo zabio iz slobodnog udarca. Ali nije to bio neodbranjivi topovski udarac u sam ugao gola nego udarac koji je išai direktno u domaćeg čuvara mreže. Ipak,i Osasunin golman Andres Fernandez neobjašnjivo je nespretno loptu boksao u travu, a ona mu se potom kroz noge odbila u mrežu.

Konačnih je 0-2 postavio Angel di Maria u 56. minuti pospremivši s ruba šesnaesterca dodavanje Jesea.

Sastav Carla Ancelottija susret jr okončao s desetoricom igrača nakon isključenja Fabija Coentraa u 85. minuti.

Plasman među osam najboljih izborio je i Levante koji je s 1-0 na domaćem travnjaku golom Davida Barrala pobijedio Rayo Vallecano i prošao dalje budući da je prvi susret završio bez pogodaka.