U selu Drajćići, pri kraju je izgradnja prelijepe džamije sa munaretom (VIDEO/FOTO)
U selu Drajćići, pri kraju je izgradnja prelijepe džamija sa munaretom. Drajćići je do sad bilo jedino selo u Župi bez džamije. Radovi su počeli tačno prije godinu dana,a bit će inshAllah završeni do početka mjeseca Ramazana, kad se očekuje i svećano otvaranje. U izgradnji džamije u selu Drajćići dosta je imena koja su zaslužila…