Pogledajte brutalan start Milera za direktan crveni karton

edan od najzanimljivijih duela posljednjeg kola Lige prvaka odigrali su Ajaks i Bajern Minhen, a meč je nakon uzbudljive utakmice završio neriješenim ishodom 3:3.

Meč koji direktno odlučuje prvoplasiranog u grupi E počeo je dominacijom njemačkog tima, a pogodio je Levandovski (Lewandowski) u 13. minuti.

Ipak, drugo poluvrijeme je donijelo šok za Bavarce u režiji reprezentativca Srbije Dušana Tadića, koji je prvo pogodio u 61. a onda i u 82. minuti iz penala.

Između ta dva gola, oba tima su dobila po crveni karton, ali onaj Tomasa Milera (Thomas Muller) iz 75. minute je upečatljiviji, jer je jedan od najbrutalnijih startova sezone.

Do kraja, Levandovski je pogodio iz penala u 86. a zatim je Koman (Coman) pogodio u 90. minuti, nakon čega je izgledalo da će Bayern skoro sigurno doći do pobjede.

Ipak, da sve ne bude tako pobrinuo se upravo Taljafiko (Tagliafico) koji je od Milera dobio nogu u glavu, te je pogodio za konačnih 3:3 u 95. minuti.

Start Miler za crveni karton pogledajte u nastavku.