Bez dijaloga o sjeveru sa Beogradom
Kosovska vlada želi da se razgovara o sjeveru, ali samo sa tamošnjim stanovništvom, ne i sa Beogradom, prijenosi dnevnik. Ovaka stav kosovski vicepremijer izneo je nakon poziva stranih diplomata koji su akreditovani u Prištini da se o sjeveru razgovara odmah nakon izbora u Srbiji, a poslijednja takva izjava došla je od američkog ambasadora na Kosovu…